• Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 223 επισκέπτες και κανένα μέλος

Συνάντηση νέων ζευγαριών-οικογενειών πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου ώρα 6:00 το απόγευμα, στην αίθουσα του Ενοριακού Πνευματικού Κέντρου.
Η συνάντηση περιελάμβανε συζήτηση με θέμα: “Συμβουλές του Οσίου Πορφυρίου για μία πνευματικά και συναισθηματικά υγιή οικογένεια” και προσφορά γλυκισμάτων – ροφημάτων.
Με βάση το θέμα που αναπτύχθηκε από τον υπεύθυνο ιερέα της συναντήσεως, έγινε διεξοδική συζήτηση από τους συζύγους που έδωσαν το παρόν, με σκοπό την κατάρτισή τους πάνω σε επίκαιρα θέματα ανθρωπίνων -  γονεϊκών σχέσεων και σωστής διαπαιδαγώγησης των παιδιών.